Mill Tekstil

  • Çözgülü Örme
  • Yuvarlak Örme
  • Dokuma Kumaş
  • Jakarlı Kumaş
  • Hoşgeldiniz
MİLL KUMAŞ TEKSTİL ® SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kurumsal Kimlik

Dokuma , Jakarlı, örme, çözgülü örme kumaş pazarı için en çeşitli desen ve renk kombinasyonlarının test edildiği ve tasarlanabileceği kendi tasarım departmanımız çeşitlilik sunarken, özel tasarımların ve renklerin geliştirilmesi yönünde müşterilerimizin istek, hedef, doğrultuları içerisinde de üretimler sunmaktayız.

Tam Zamanında Üretim
Tam zamanında, üretim ve verimlilik. Güncel trendler ve spesifik kumaşlar.
Süreklilik ve Çeşitlilik
Kumaş, desen ve moda tasarımı anlayışında yeni standartlar.

Sektörümüzde insana ve doğaya duyarlı üretim tesisleriyle örnek bir kuruluş olmak,AR-GE ve Ür-GE çalışmaları kapsamında yüksek kalite standartlarında benzersiz ürün çeşitliliği ile üretim yapmak,Etik değerlere bağlı kalmak,Çalışan ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,Enerji verimliliği projeleri ile kaynakları etkin bir şekilde kullanarak çevreye duyarlı üretim yapmak,Uluslararası pazar payını arttırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

İlke ve Hedefleri
Dinamik yapısı, prensipli ve dürüst çalışma anlayışıyını devam ettirmek.
Müşteri Odaklılık
Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli büyüme ve gelişmeyi, uluslararası platformda rekabet edebilmeyi hedef alan vizyonuyla vazgeçilmez bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, yüksek kalite ve standartlardaki ürünlerini; yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren ihracatçı pazarda yer etmiş , aralarında dünya markalarının da olduğu seçkin müşterilerine ihraç etmektedir

Uzman Ekiplerimiz
Konusunda uzman tekstil ve tasarım mühendislerimiz, gelişmeleri yakından takip eder.
Özverili Çalışma Stili
özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde kalite ve istikrarın temsilcisi
Her Hikeye İçin Bir Stil Ürünlerinizi Moda İle Sarın

Yüksek Kalite
Modern Trendler

Geleneğin ve kalitenin moda ile buluştuğu kumaşlarımızı üretirken, hayatlarınıza yeni dokular katmanın heyecanını müşterilerimiz ile beraber yaşıyoruz. Yeni trendlere ve moda ruhuna uygun tasarımlar ile detayların zevk verici dünyasına adımınızı ilke ile birlikte atın.

Üretim; Dokuma, Örme , Çözgülü Örme ve Jakarlı

Kumaşlar : Pamuk, Viskon, Polyester, Naylon, Tencel, Elestane

Saksoni, Mermerşahi, Fresko, Etamin, Vual, Şantuk, Kaputbezi, Poplin, Branda, Çuha, Tergal, Organze, Hareli, Tafta, Şifon, Denim, Diril, Şayak, Kaşe, Bleyzer, Gabardin, Lastikotin, Kadife, Saten, Atlas,Güderi.
Süprem, İnterlok, Ribana, Kaşkorse, Pike, İki İplik, Üç İplik, File, Polar.

Kumaşlar ve Desenler

Özel Tasarımlar
Çarpıcı Detaylar

Trendlerin ve Modanın Bir Adım Ötesinde
Mill son teknoloji ve ekipmanı kullanarak çok çeşitli iplikleri yüksek moda kumaşlara dönüştüren yenilikçi ve deneyimli bir kumaş markasıdır.
Çevre Dostu ve Sağlıklı Ürünlerle Güven Sağlar
Ham maddeler hem de boyanmış ve bitmiş kumaşlar titizlikle analiz edilir, denetlenir, teknik, kimyasal ve fiziksel testlerden geçmeden kumaş üretilmez.
Kalite ile Yola Çıkar ve İlkemiz İle Devam Ederiz
Üretimin her adımı, en yüksek kalite standartlarına ulaşmak için sürekli olarak gelişmiş yazılımlarla izlenir ve kontrol edilir.
Daha İyi Daha İyiye Daha İyisi İçin Üretir
Güçlü bir müşteri odağı, üst yönetimin motivasyonu ve imaları, süreç yaklaşımı ve sürekli iyileştirmeyi içeren bir dizi kalite yönetimi ilkesini garanti eder.

Güncel Gelişmeler