Mill Tekstil

  • Çözgülü Örme
  • Yuvarlak Örme
  • Dokuma Kumaş
  • Jakarlı Kumaş
  • Hoşgeldiniz
MİLL KUMAŞ TEKSTİL ® SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Dokuma Kumaş Üretimi

Kaliteyi yakalamak için sürekli çalışan ekibimiz kalite için en iyi tedariği yapıp, teknoloji ile tasarımı buluşturup kendi kalitemizi ortaya koyarak sizlere sunmaktan kıvanç duyar.

Kurumsal olarak en iyi iplik,yün,keten ve kumaş malzemesini en kaliteli kumaş dokuma makinaları ile sizlere en iyi kumaşı üretip temin etmekte ve kendi ürettiğimiz ve oluşturduğumuz markamız adı altında sizlerin hizmetine sunmaktayız

MİLL KUMAŞ TEKSTİL ® SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Jakarlı Kumaş Üretimi

Çevre ve insana saygı felsefesini benimsemiş, hızla değişen trendlere çabuk cevap verebilmeyi hedefleyen prensipleri doğrultusunda üretimler sunmakta.

Pamuk, Viskon, Tencel, Polyester, Poliamid ve Karışımları ile Jakarlı Kumaş, çeşitli desen ve renk kombinasyonlarının test edildiği ve tasarlanabileceği kendi tasarım departmanımız çeşitlilik sunarken, özel tasarımların ve renklerin geliştirilmesi yönünde müşterilerimizin istek, hedef, doğrultuları içerisinde de üretimler sunmaktayız.

MİLL KUMAŞ TEKSTİL ® SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Yuvarlak Örme Kumaş Üretimi

Alanındaki deneyim ve uzmanlığını müşteri memnuniyetine dönüştüren, dürüst, yenilikçi, kalite, güvenilir altyapı ile verimli üretim süreçleri uygulayar.

Üstün hizmet anlayışı, geniş ürün yelpazesi, yüksek standartlarda üretim, hızlı tedarik ile tekstil sektöründe, süprem, iki iplik, üç iplik, pike, ribana, interlok, selanik, kaşkorse sınıflarında kumaşlar üretmektedir. Kaliteli iplik ve boya maddeleri kullanıyor, üretimin ilk girdisinden,  nihai ürünün her aşamasına titizlikle inceliyoruz

MİLL KUMAŞ TEKSTİL ® SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Çözgülü Örme Kumaş Üretimi

Tekstil sanayinde ve endüstriyel alanda çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. İlmek yapısının atkılı örme ilmek yapılarından farklı olması nedeniyle dokuma kumaşlara eşit stabilitede kumaşlar üretilebilir.

Levendinden sağılan ipliklerin delikli iğnelerden geçirilmesi ve ilmek oluşturmak üzere örme iğnelerinin üzerine verilmesi ile üretilen, boyutsal stabilite açısından dokuma kumaşlara yakın özellikler gösteren kumaşlardır. Çözgülü örme kumaşlar, atkılı örme kumaşlara göre daha stabil ve ilmeklerin görünüşleri daha az belirgindir.